💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтерів Xerox

Світовий лідер у галузі технології друку, корпорація Ксерокс, виробляє офісну техніку високого класу. Товари американського бренду є в кожному офісі, торговельному центрі та навіть заводі. Через великі навантаження та інтенсивне використання робочі вузли БФП зношуються, тому потрібен якісний і оперативний ремонт принтера або БФП Xerox. Подібна процедура може здаватися складною для звичайних користувачів, але не для наших фахівців. Наші сервіс-інженери обслуговують оргтехніку марки Ксерокс ось уже понад 20 років і постійно стежать за технічними новинками компанії. Завдяки цьому вони стали експертами в цій ніші.

Особливості ремонту принтера Xerox

Першою ознакою проблем з оргтехнікою Ксерокс служить поява різних дефектів під час друку. Це можуть бути вертикальні або горизонтальні смуги, пропуски, викривлені зображення, фоновий "ореол" або плями. При цьому папір може сильно бруднитися тонером або відходами друку. Перераховані "симптоми" свідчать про несправність окремих деталей тонерного картриджа. У таких випадках наші майстри проводять відновлення розхідника: 

 • замінюють зношені модулі;
 • чистять спеціальним засобом усі робочі деталі, а також звільняють обидва контейнери;
 • змащують графітовою пастою контактні ділянки.

Такі процедури повертають друкувальний пристрій у попередній стан, тож БФП друкує немов щойно з конвеєра. Однак капітальний ремонт принтера Xerox потрібен тоді, коли з ладу вийшли робочі вузли обладнання, наприклад:

 • ф'юзер;
 • вузол лазера;
 • плата (материнська/інтерфейсу);
 • блок живлення;
 • датчики;
 • транспортувальний механізм.

У таких випадках наші сервіс-інженери проводять ретельну діагностику пристрою, щоб визначити джерело поломки і ступінь її складності. Менеджери розраховують вартість послуги ремонту вашого лазерного принтера Ксерокс і погоджують ціну з вами. Потім вони замовляють потрібну деталь у наших постійних постачальників, з якими ми працюємо на постійній основі, тому ціни для нас оптимальні. Після 1-3 днів ремонту оргтехніка доставляється вам в офіс або додому.

Нюанси ремонту принтера Ксерокс, які варто врахувати

Кожен окремий випадок поломки є індивідуальним, тому не існує стандартних схем або шаблонів. До того ж модельні ряди бренду Xerox досить різноманітні. Кожен зразок має свої особливості будови, наприклад деякі екземпляри досить складні в розбиранні. Іноді доводиться зривати впаяні пластикові заклепки або елементи захисту. Все ж ці особливості не так впливають на формування ціни, як вартість:

 • замінних запчастин;
 • ремонт окремих деталей, витягнутих з робочих вузлів;
 • додаткових робіт, які будуть потрібні після розбирання пристрою.

Покажемо вам на прикладі, що мається на увазі. Припустимо, папір застряє в транспортувальному тракті і не доходить до фьюзера або ж взагалі не захоплюється механізмом. Найчастіше ця проблема викликана виходом з ладу вузла подачі паперу, зазвичай зносом роликів. Тоді під час ремонту принтера Xerox майстру потрібно тільки замінити зламані деталі та змастити модулі, що крутяться. Процедура коштуватиме від 499 грн. і займе 1-2 дні. Водночас заміна гумового вала ф'юзера (або грубки) обійдеться від 899 грн., не враховуючи вартості самої запчастини. Якщо говорити про несправність електроніки головної плати, то на ринку залежно від моделі її ціна може варіюватися від 7 до 12 тис. грн. Це лише деякі приклади. Більше інформації вам нададуть наші консультанти та майстри.

Ми розуміємо, що вам потрібно якнайшвидше повернути БФП у робочий стан, тому робимо все можливе, щоб ремонт принтера Xerox тривав не більше 3 днів. Усе ж бувають форс-мажорні обставини, які можуть внести корективи в терміни виконання послуги. Проте завдяки нашим налагодженим схемам організації праці та постачання запасних частин, свою роботу ви здасте вчасно.

captcha