💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтера Kyocera

Високотехнологічна компанія Kyocera з'явилася на ринку в 1959 році і досі користується особливою популярністю, особливо в сегменті друкарської техніки. Унікальністю продукції японської торгової марки є випуск керамічних фоточутливих барабанів, середній ресурс яких становить 300-500 тис. сторінок. Незважаючи на високу якість комплектуючих і секретні технології виробництва, рано чи пізно ремонт принтера Kyocera стане вам необхідний, адже вийти з ладу може будь-яка деталь цього складного механізму. Давайте про це детальніше.

Найпоширеніші поломки принтерів Кіосера

Ваша оргтехніка не вмикається, відмовляється друкувати, не бере або зажовує папір, видає відбитки з різними дефектами. Без діагностики просто неможливо зрозуміти, що стало причиною виникнення такої "поведінки" лазерного принтера або копіра Кіосера. У зв'язку з цим наші фахівці проводять повне "обстеження" пристрою, щоб знайти джерело поломки, роблячи це або в одній з наших майстерень, або у вас вдома. Практика показує, що найчастіше зустрічаються три типи несправностей оргтехніки Kyocera:

  1. Механічні пошкодження. Попадання сторонніх предметів всередину БФП призводить до поломки робочих вузлів, наприклад таких як редуктора, термоплівки, транспортувальних роликів. Крім цього, залишки засохлого тонера або сміття стають справжніми абразивними засобами і сильно дряпають делікатні поверхні фотобарабана та інших валів (проявочного або первинного заряду), а також лез. До того ж сильне забруднення блоку лазера призводить до неякісних відбитків.
  2. Природний знос деталей і вузлів. На жаль, робочі модулі виробляються з недовговічних матеріалів. Процес тертя і висока температура призводять до стирання будь-яких, навіть найякісніших, матеріалів. Як наслідок, у шестерінках вилітають зубчики, пошкоджується термоплівка, псуються ролики захоплення паперу. Усе це потребує професійного ремонту принтера Kyocera.
  3. Збій програмного забезпечення. Віруси і некоректні дії операційної системи або самого користувача призводять до множинних помилок ПЗ. У підсумку драйвери пошкоджуються, що спричиняє збій налаштувань принтера. 

Кожна з перерахованих поломок стає причиною появи різних дефектів під час друку: вертикальних/горизонтальних смуг, пропусків, стороннього фону, плям. Нерідко рятує становище заправка тонерного картриджа, а також чищення і змащення робочих вузлів і деталей. При інтенсивному використанні оргтехніки також знадобиться замінити зношені деталі. Для наших майстрів це не складе ніяких труднощів, тому що у нас на складі завжди є потрібні запчастини для БФП і копірів Кіосера. До того ж у їхньому розпорядженні є тонери до різних моделей цього бренду.

Проте для капітального ремонту принтера Kyocera може знадобитися значно більше часу, ніж 15-20 хвилин. Заміна роликів захоплення паперу або гальмівного майданчика, а також втулок гумового/тефлонового вала може зайняти 1-3 дні, залежно від того, чи є вони на складі. А ось ремонт ф'юзера, однієї з плат, блоку перенесення зображення або заміна несправних деталей може тривати як мінімум 5-7 днів. Все ж наші сервіс-інженери виконують термінові замовлення, якщо вам це буде потрібно.

Замовляйте професійний ремонт принтера Kyocera

Самостійно лагодити оргтехніку не варто, тому що неправильно підібрані або встановлені деталі призведуть до ще серйозніших проблем. Навіть заправка картриджа Кіосера неякісним або невідповідним тонером стане причиною виходу з ладу термовузла або розхідника. Пам'ятайте, виробники збирають оргтехніку так, щоб ремонт принтера Kyocera могли виконати тільки офіційні представники японської компанії. Вартість таких послуг обчислюється кількома тисячами доларів. Ми ж пропонуємо вам співпрацю на більш вигідних умовах:

  1. Низькі ціни: від 249 до 899 грн. за послугу.
  2. Виконання робіт будь-якої складності.
  3. Високий рівень обслуговування приємними та кваліфікованими майстрами з 20-річним досвідом.
  4. Гарантія на всі види виконаних робіт.
  5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і випадку.

Виконуючи ремонт лазерних принтерів Kyocera, ми переслідуємо тільки одну мету - зробити все професійно і в оптимальні терміни. Для цього ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, щоб ви надовго забули про проблеми з друкарською технікою. До того ж наші фахівці розкажуть вам, як доглядати за принтером так, щоб він служив вам безперебійно навіть за великих навантажень. Навіть зараз відкриємо вам секрет, що всі проблеми електроніки криються у звичайному забрудненні робочих вузлів пилом і відпрацьованими продуктами. Тож, якщо будете правильно доглядати та використовувати принтер, забудете дорогу до сервісних центрів. А поки що запрошуємо вас до співпраці з нами!

captcha