💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтерів Samsung

Поломка офісної техніки Самсунг - це все одно, що важке захворювання. І в першому, і в другому випадку вам знадобиться допомога кваліфікованих фахівців. Ми пропонуємо професійний ремонт принтера Samsung будь-якої складності. Усунення несправностей, механічних пошкоджень або заміна модулів, що вийшли з ладу, найпоширеніші види послуг, які ми надаємо. Однак пристрої, що вичерпали свій ресурс, або запчастини, які більше не випускаються, слугують куди більш вагомою проблемою для сервісних центрів. Проте для наших сервіс-інженерів це питання вже вирішене, тому що наша компанія "Київ ІТ Сервіс" працює з постачальниками, які знають, де дістати те, що нам потрібно. До того ж наші майстри добре розуміють природу несправностей, що виникають.

Поширені причини поломок принтерів Самсунг

Цій темі варто приділити особливу увагу, оскільки від типу виявленої проблеми залежить вартість і тривалість ремонтних робіт. Першими симптомами поломки друкарської техніки служать всілякі дефекти друку. За більш серйозних несправностей пристрій може взагалі не вмикатися або не реагувати на команди. Перш ніж виконати ремонт принтера Samsung, наші фахівці проводять "повномасштабну" діагностику оргтехніки. Це дає їм змогу виявити причину поломки:

  1. Механічне пошкодження. Мабуть, найпоширенішим з них є розбите скло сканера, дисплея або пошкоджений корпус.
  2. Вихід з ладу робочих вузлів/деталей. Наші сервіс-інженери замінюють старі або зламані модулі. При цьому у наших постачальників ми купуємо тільки якісний товар від перевірених виробників.   
  3. Проблеми з програмним забезпеченням. Найчастіше дають збій налаштування лазерних принтерів Самсунг. З цієї причини наші майстри діагностують ПЗ, а потім перевстановлюють драйвери або програмні налаштування. 

Варто зазначити, що оргтехніка південнокорейської компанії Samsung вирізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками, а також високою продуктивністю. Лазерні принтери витримують великі навантаження і здатні працювати в режимі нон-стоп тривалий час. Все ж через те, що користувачі не дотримуються правил експлуатації, а також використовують неякісні витратні матеріали робочі елементи швидко зношуються. Щоб відстрочити ремонт свого принтера Samsung, рекомендуємо вам проводити своєчасні профілактичні заходи. Більше про ці послуги ви можете дізнатися у наших консультантів, зателефонувавши за одним із номерів телефону або заповнивши заявку на нашому сайті. 

5 причин довірити ремонт принтера Samsung "Київ ІТ Сервіс"

Наші фахівці є універсальними працівниками. За необхідності вони готові приїхати до вас додому і провести діагностику пристрою прямо на місці. Якщо поломка незначна, то роботи з усунення несправностей сервіс-інженери проводять у вас вдома. У разі виходу з ладу робочих вузлів або зносу деталей обладнання доставляється в найближчу майстерню. У вас є як мінімум 5 причин замовити ремонт оргтехніки в нашому сервісному центрі:

  1. Понад 20 років досвіду роботи з друкарським обладнанням і професіоналізм майстрів. Щодня вони обслуговують десятки одиниць різної офісної техніки.
  2. Гарантія на всі виконані роботи.
  3. Доступні ціни: від 349 до 899 грн. за послуги.
  4. Використання якісних комплектуючих або їхніх сертифікованих аналогів.
  5. Оперативність. Стандартно процедура ремонту принтера Самсунг займає 1-3 дні, іноді до 7 робочих днів.

Ознайомтеся з нашими розцінками на різні види послуг. Зверніть увагу, що ціни вказані тільки за окремий вид роботи без вартості самих запчастин. Деякі деталі коштують у районі 100-500 грн., інші ж - дорожче за сам лазерний принтер, наприклад такі, як материнська плата. У таких випадках пропонуємо вам купити новий друкувальний пристрій у нашому каталозі б/в принтерів. Кожен принтер ми перевіряємо і гарантуємо безперебійність його роботи. Співпрацюючи з нами, ваша оргтехніка друкуватиме тоді, коли ви захочете і скільки буде потрібно.

captcha