💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтера Konica Minolta

Невідповідний момент. Саме так можна назвати поломку будь-якої офісної техніки, тому що вона завжди виходить з ладу тоді, коли друкуєш важливий пакет документів, курсову або дипломну роботи. З цієї причини ремонт принтера Konica Minolta є своєчасною і затребуваною послугою. Добре, звичайно, якщо в картриджі просто закінчився тонер або вичерпав свій ресурс фотобарабан. Тоді наші майстри всього за 15-20 хвилин заправлять розхідник високоякісним тонером і замінять кожну зношену деталь. При цьому вони почистять усі забруднені модулі та відсіки. Але якщо проблеми виникли з фьюзером, електронікою або програмним забезпеченням, тоді без допомоги кваліфікованого фахівця просто не обійтися.

Потрібен ремонт лазерного принтера Konica Minolta

Будова лазерних принтерів окремо взятих брендів мало чим відрізняється, тому нерідко компанії намагаються виділитися, щоб завоювати користувацькі симпатії. Так, наприклад, японська компанія "Коніка Мінолта" пропонує найсучасніші рішення для друку, випускаючи оргтехніку з використанням інноваційних технологій. Бренд розробляє унікальні інженерні рішення для виробництва друкарського обладнання, щоб воно служило якомога довше. Все ж постійне використання принтерів і БФП призводить до зносу робочих вузлів або збою ПЗ. Тоді за роботу беруться сервіс-інженери нашого центру. Двадцятирічний досвід дає їм змогу швидко та якісно відремонтувати або замінити:

 1. Термовузол друку.
 2. Материнську або інтерфейсну (форматера) плату.
 3. Драйвери системи.
 4. Блок живлення.
 5. Лазерний відсік.
 6. Механізм подачі паперу.

Зрозуміти, що вам потрібна послуга ремонту принтера Konica Minolta, допоможе знання основних характеристик "поведінки" друкувального пристрою. Першою ознакою несправності служать різного роду дефекти друку, починаючи від блідих відбитків і закінчуючи смугами, стороннім фоном і плямами. Ще одним "симптомом" виходу з ладу оргтехніки є порушення подачі паперу:

 • механізм заминає аркуші;
 • бере кілька штук одночасно;
 • взагалі не захоплює.

Серйозніші поломки, а отже вельми витратні, виникають тоді, коли ваш копір або БФП не вмикається або не реагує на команди. До того ж програмне забезпечення виводить на монітор помилки або попередження про некоректну роботу пристрою. Багато кмітливих користувачів наважуються самостійно ремонтувати лазерний принтер ТМ "Коніка Мінолта". Найчастіше такі спроби все одно закінчуються зверненням до нашого сервісного центру. По-перше, придбані користувачами запчастини часто не відповідають їхній моделі оргтехніки або є неякісними. По-друге, правильно встановити потрібну деталь їм так і не вдається. Крім цього, під час запуску нерідко пошкоджуються важливі модулі та вузли, які виявляються вельми дорогими. Який же тоді вихід?

Замовляйте ремонт принтерів Konica Minolta у нас

Перш ніж приступити до ремонтних робіт, наші фахівці проводять діагностику друкувального пристрою. Ретельний огляд і тестування дають їм змогу визначити джерело поломки і ступінь її складності. Потім сервіс-інженери складають попередню вартість робіт, і тільки після узгодження ціни з клієнтом приступають до виконання поставленого завдання. Замовити ремонт лазерного принтера Коніка Мінолта в "Київ ІТ Сервіс" варто як мінімум з 3 причин:

 1. Оперативність.
 2. Якість. 
 3. Гарантія.

Давайте розглянемо кожну з цих переваг роботи з нами окремо. Оскільки наша компанія має власний склад витратних матеріалів і деталей для оргтехніки, деякі види поломок ми можемо виправити впродовж кількох годин або доби, наприклад, заміну:

 • світлочутливого циліндра;
 • проявочного вала;
 • коротрона;
 • ракеля;
 • дозуючого леза;
 • транспортувальних роликів.

Однак ремонт грубки, плат або редуктора може зайняти більше часу: від 5 до 7 днів або більше. Усе ж завдяки тому що ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками запчастин для офісної техніки бренду "Коніка Мінолта", потрібні деталі надходять нам у найкоротший термін.

Щодо якості ремонту принтерів Konica Minolta, то вона залежить від використовуваних матеріалів, а також кваліфікації наших майстрів. Оскільки вони працюють з оргтехнікою понад 20 років і постійно поглиблюють свої знання в цій ніші, довірити їм свій пристрій абсолютно не страшно. До того ж ми даємо гарантію на всі виконувані роботи. Тому, якщо з якихось причин під час використання оргтехніки повторно виникнуть проблеми, наші сервіс-інженери вирішать їх абсолютно безкоштовно. Не вірте на слово, а переконайтеся в цьому самі, довіривши нам свій лазерний принтер Коніка Мінолта.

captcha