Заправка картриджів Березняки

Заправка картриджів Березняки

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів на Березняках тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб з’ясувати всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги із заправки картриджів на Березняках таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів на Березняках - від 149 грн. * Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів на Березняках персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто зазначити, що клієнт платить лише за надані нами послуги. Виїзд майстра в офіс або додому є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (район - Березняки) складається з діагностики, розбирання й чищення картриджа від старого витратного матеріалу, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.

Наша фірма проводить заправку картриджів на вулицях:
1. Березняківська
2. Бучми
3. Дніпровська наб
4. Івана Миколайчука - Серафимовича (перейменовано - стар.назв. вулиці)
5. Тичини 
6. Шумського 

 

captcha