Заправка картриджів Первомайський

Заправка картриджів Первомайський

Оперативна заправка картриджів лазерних принтерів на Первомайському тепер стала ще доступнішою. Компанія «Київ ІТ Сервіс» проводить заправку картриджів HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та інших торгових марок. Середня вартість заправки картриджів на Первомайському становить від 149 грн. *
Щоб викликати майстра-заправника в офіс або додому, зайдіть на сайт kiev-itservice.com.ua, вкажіть своє ім'я та контактний телефон в простій формі і чекайте: протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші менеджери, щоб з’ясувати деталі.
Виїзд майстра є абсолютно безкоштовною послугою. Ви платите тільки за отримані послуги. Заправка картриджів в Києві (район - Первомайський) від нашої фірми включає в себе не тільки заправку картриджа, а й діагностику, розбирання, чищення всіх компонентів від старого тонера, а також обов'язковий контроль і перевірку якості друку. Майстер моментально усуне всі неполадки, в разі їх виникнення. Ціни на заправку лазерних картриджів на Первомайському визначаються індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі чинники та особливості.
Наші майстри здійснюють заправку картриджів на вулицях:
 1.  Антонова
 2.  Повітрофлотський пр
 3.  Єреванська
 4.  Іскрівська
 5.  Гладківська - Калінінградська (перейменовано - стар.назв. вулиці)
 6.  Кірпи
 7.  Козицького
 8.  Кудряшова пров
 9.  Кудряшова
 10.  Курська
 11.  Івана Огієнка - Лукашевича (перейменовано - стар.назв. вулиці)
 12.  Міцкевича
 13.  Ніщинського
 14.  Петровського
 15.  Пітерська
 16.  Солом'янська пл
 17.  Стадіонна
 18.  Сурикова
 19.  Тополева
 20.  Уманська
 21.  Архітектора Кобелєва - Фурманова (перейменовано - стар.назв. вулиці)
 22.  Фучика
 23.  Чоколівський бул
 24.  Шовкуненка

 

captcha