Заправка картриджів Лук'янівка

Заправка картриджів Лук'янівка

Втомилися шукати якісні послуги із заправки картриджів на Лук'янівці? Ласкаво просимо до нас! Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається оперативною заправкою картриджів день у день. Ми обслуговуємо принтери таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін.
Наші ціни на заправку лазерних картриджів на Лук'янівці - прозорі і доступні. Ми враховуємо всі фактори, які можуть вплинути на вартість послуги, персонально розраховуючи ціну для кожного клієнта. Заправка картриджів лазерних принтерів на Лук'янівці обійдеться вам від 149 грн. *
Щоб оформити заявку, варто відвідати сайт https://kiev-itservice.com.ua, вказати свій контактний телефон і ім'я в простій формі замовлення. Протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші менеджери для уточнення всіх деталей. У вартість заправки картриджів на Лук'янівці не входить оплата виїзду майстра, бо ця послуга є абсолютно безкоштовною.
Заправка картриджів в Києві (район - Лук'янівка) від нашої фірми включає в себе не тільки заправку картриджа, але і його діагностику, розбирання, очищення від пилу і залишків попереднього тонера, обов'язкового контролю якості друку.
Ми заправляємо картриджі на вулицях:
 1.  Білоруська
 2.  Герцена пров
 3.  Герцена
 4.  Глібова
 5.  Дегтярівська
 6.  Дмитрівська
 7.  Довженка
 8.  Митрофана Довнар-Запольського - Запольського (перейменовано - стар.назв. вулиці)
 9.  Желябова
 10.  Зоологічна
 11.  Коперника
 12.  Вільгельма Котарбинського - Кравченко (перейменовано - стар.назв. вулиці)
 13.  Лермонтовська
 14.  Макарівська
 15.  Мельникова
 16.  Молдавська
 17.  Перовської
 18.  Потьє
 19.  Пугачова
 20.  Рибалка
 21.  С. Хохлових
 22.  Студентська
 23.  Деревлянська - Якіра (перейменовано - стар.назв. вулиці)

 

captcha