Заправка картриджів Експоцентр України

Заправка картриджів Експоцентр України

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів у Експоцентрі України тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб з’ясувати всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги із заправки картриджів у Експоцентрі України таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів у Експоцентрі України - від 149 грн. * Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів у Експоцентрі України персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто зазначити, що клієнт платить лише за надані нами послуги. Виїзд майстра в офіс або додому є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (район Експоцентр України) складається з діагностики, розбирання й чищення картриджа від старого витратного матеріалу, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.
captcha