💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів у БЦ Міжнародний центр конгресів та виставок 

Заправка картриджів у Міжнародному центрі конгресів та виставок 

Доступні ціни на заправку лазерних картриджів у Бізнес Центрі Міжнародному центрі конгресів та виставок  за адресою - Хрещатик, 2 тільки у нас! Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається швидкою і якісною заправкою картриджів торгових марок HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін.
Щоб скористатися нашими послугами, досить оформити заявку. Найближчим часом ми вийдемо з вами на зв'язок для уточнення необхідної інформації. Середня вартість заправки картриджів у Міжнародному центрі конгресів та виставок  складає від 249 грн. Наші співробітники розраховують ціну індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі чинники, які можуть вплинути на кінцеву суму. Ми піклуємося про вас, щоб ви не переплачували!
Виїзд майстра-заправника є безкоштовною послугою. Клієнт сплачує лише за виконані роботи, які включають в себе не тільки заправку картриджа, але і його діагностику, очистку, а також контроль і перевірку якості друку. У разі виявлення будь-яких неполадок, майстер їх оперативно усуне. Заправка картриджів лазерних принтерів у Міжнародному центрі конгресів та виставок  здійснюється з використанням тільки перевірених витратних матеріалів американських, китайських та корейських виробників.
Спеціально для адміністрації бізнес центру передбачені знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha