💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів у БЦ Seven Hills

Заправка картриджів у БЦ Seven Hills

Закінчився картридж? Радимо скористатися послугами з заправки картриджів у Бізнес центрі Seven Hills за адресою - Січових Стрільців, 79 від компанії «Київ ІТ Сервіс». Ми виробляємо заправку картриджів таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Середня вартість заправки картриджів у БЦ Seven Hills складає від 249 грн. Наші досвідчені менеджери визначають ціни на заправку лазерних картриджів у БЦ Seven Hills індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі фактори. Слід зазначити, що ви сплачуєте лише за отримані послуги - виїзд майстра-заправника в бізнес центр є абсолютно безкоштовним.
Для того щоб скористатися послугами нашої компанії, необхідно відвідати сайт kiev-itservice.com.ua. Тут є можливість заповнити просту і зручну форму заявки і найближчим часом вам зателефонує наш співробітник, щоб уточнити всі деталі. Заправка картриджів лазерних принтерів у БЦ Seven Hills здійснюється день у день. Ми дбаємо про ваш час і комфорт та гарантуємо оперативність і якість, тому наші майстри в своїй роботі використовують перевірені витратні матеріали.
Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha