Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів у ТЦ Ашан

Заправка картриджів ТЦ Ашан

Якщо ви шукаєте якісні послуги із заправки картриджів в Торговому Центрі Ашан за адресами ТЦ Московський 15а, Генерала Ватутіна, 2, Велика Кільцева, 4, Берковецька, 6, Горького (Антоновича) 176, Червоногвардійська 1-Б - сміливо звертайтеся в компанію «Київ ІТ Сервіс». Ми відповідально ставимося до роботи, тому наші майстри використовують у своїй діяльності тільки перевірені витратні матеріали американського, корейського та китайського виробництва.
Заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Ашан включає в себе: діагностику, розбирання і чистку картриджа і його компонентів від залишків старого тонера, заправку картриджа, а також обов'язкову перевірку і контроль якості друку. Ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Ашан складають від 149 грн. Сервіс-інженер виїжджає до вас в торговий центр безкоштовно, клієнт сплачує тільки за надані нами послуги. Наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів в ТЦ Ашан персонально для кожного, враховуючи всі чинники, які можуть вплинути. Ми дбаємо про те, щоб клієнт не переплачував.
Нашими послугами можна скористатися  заповнивши просту заявку на сайті kiev-itservice.com.ua. Найближчим часом з вами вийдуть на зв'язок наші представники, щоб уточнити необхідну інформацію.
Спеціально для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (уточнюйте у свого майстра як її отримати)
 
captcha