Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів у ТЦ Блокбастер

Заправка картриджів ТЦ Блокбастер

Якщо вам потрібна заправка картриджів лазерних принтерів в Торговому Центрі Блокбастер за адресою - Московський проспект, 34 - звертайтеся до нас. Компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує оперативну і якісну заправку картриджів таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox та ін. Вам варто зайти на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнити просту і зручну форму заявки та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, який з’ясує всю необхідну інформацію.
Вартість заправки картриджів в ТЦ Блокбастер коливається від 149 грн. Наші співробітники ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Блокбастер розраховують індивідуально для кожного з клієнтів. Варто зазначити, що ви сплачуєте тільки за надану послугу, оскільки виїзд майстра-заправника - безкоштовний.
Послуги з заправки картриджів в ТЦ Блокбастер складаються з діагностики, розборки, чищення, заправки та контролю якості друку. Наш центр заправки картриджів надає послуги тільки з кращими і перевіреними витратними матеріалами американських, корейських та китайських виробників.
Для адміністрації бізнес центру передбачені спеціальні знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha