Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів у ТЦ Караван

Заправка картриджів ТЦ Караван

Доступні ціни на заправку лазерних картриджів в Торговому Центрі Караван за адресою - Лугова, 12 тільки у нас! Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається швидкої і якісної заправкою картриджів торгових марок HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін.
Щоб скористатися нашими послугами, досить зайти на сайт kiev-itservice.com.ua і оформити заявку. Найближчим часом ми вийдемо з вами на зв'язок для уточнення необхідної інформації. Середня вартість заправки картриджів в ТЦ Караван складає від 149 грн. Наші співробітники розраховують ціну індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі чинники, які можуть вплинути на кінцеву цифру. Ми піклуємося про вас, щоб ви не переплачували!
Виїзд майстра-заправника є безкоштовною послугою. Клієнт платить тільки за виконані роботи, які включають в себе не тільки заправку картриджа, але і його діагностику, чистку, а також контроль і перевірку якості друку. У разі виявлення будь-яких неполадок, майстер їх оперативно усуне. Заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Караван здійснюється з використанням тільки перевірених витратних матеріалів американських, китайських і корейських виробників.
Спеціально для адміністрації бізнес центру передбачені знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha