Заправка картриджів у ТЦ Квадрат

Заправка картриджів ТЦ Квадрат

Якщо вам потрібна заправка картриджів лазерних принтерів в Торговому Центрі Квадрат за адресами - бул. Перова, 36, вул. Білоруська, 2, вул. Г. Юри, 20 - звертайтеся до нас. Компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує оперативну і якісну заправку картриджів таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox та ін. Вам достатньо зайти на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнити просту і зручну форму заявки та в Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, який уточнить всю необхідну інформацію.
Вартість заправки картриджів в ТЦ Квадрат коливається від 149 грн. Наші співробітники ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Квадрат розраховують індивідуально для кожного з клієнтів. Варто відзначити, що ви платите тільки за надану послугу, оскільки виїзд майстра-заправника - безкоштовний.
Послуги з заправки картриджів в ТЦ Квадрат складаються з діагностики, розборки, чищення, заправки та контролю якості друку. Наш центр заправки картриджів надає послуги тільки з кращими і перевіреними витратними матеріалами американських, корейських і китайських виробників.
Для адміністрації бізнес центру передбачені спеціальні знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha