Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів у ТЦ Євробазар

Заправка картриджів ТЦ Євробазар

Ви працюєте і вам терміново потрібна заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Євробазар за адресою - Дніпровська набережна, 18 - негайно заходите на сайт kiev-itservice.com.ua. Заповнити заявку легко: достатньо в простій формі вписати своє ім'я та номер телефону, а вже протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші менеджери, щоб уточнити всі деталі. Вартість заправки картриджів в ТЦ Євробазар обійдеться від 149 грн. Пам'ятайте, що клієнт сплачує лише за надані послуги із заправки картриджів в ТЦ Євробазар, виїзд майстра - безкоштовна послуга. Ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Євробазар розраховуються нашими представниками індивідуально для кожного клієнта. Ми враховуємо всі фактори, які впливають на вартість, щоб ви не переплачували.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» - це оперативна і якісна заправка картриджів в Києві (ТЦ Євробазар). Ми обслуговуємо принтери HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та інші. Наші майстри в своїй діяльності використовують тільки кращі і перевірені витратні матеріали від американських, корейських та китайських виробників.
Як отримати знижку? Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (уточнюйте у свого майстра як її отримати)
 
captcha