💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів ДВРЗ

Заправка картриджів ДВРЗ

Ми пропонуємо послуги із заправки картриджів на ДВРЗ. Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається заправкою картриджів торгових марок HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ми відрізняємося від інших своєю оперативністю і якістю обслуговування. Щоб скористатися нашими послугами, потрібно відвідати сайт kiev-itservice.com.ua/, вказати свої дані в простій формі і чекати дзвінка від наших менеджерів. Вони зв'яжуться з вами протягом 10-15 хвилин і з’ясують необхідні деталі.
Виїзд майстра - повністю безкоштовна послуга. Ви сплачуєте лише за виконану роботу. Вартість заправки картриджів на ДВРЗ становить від 249 грн. Заправка картриджів лазерних принтерів на ДВРЗ включає в себе діагностику, чистку, заправку картриджа, перевірку та контроль якості друку. Якщо майстер виявляє які-небудь проблеми з друком, він одразу ж їх усуває. Заправник приїжджає на місце протягом 1-3 годин після оформлення заявки. Ціни на заправку лазерних картриджів на ДВРЗ для кожного клієнта розраховуються персонально. Ми враховуємо всі фактори, які можуть вплинути на вартість і економимо ваші гроші.
Ми проводимо заправку на вулицях:
1. Алма-Атинська
2. Астраханська
3. Волховська
4. Довбуша
5. Василя Вишиваного - Дудніча (перейменовано - стар.назв. вулиці)
6. Калачаєвська
7. Інженера Бородіна - Лазо (перейменовано - стар.назв. вулиці)
8. Літинська
9. Макаренка пров
10. Макаренка
11. Марганецька
12. Машиністівська
13. Новаторів пров
14. Новаторів
15. Шляховика
16. Рогозівська
17. Сеноманського
18. Сеноманський пров
19. Слюсарний пров
20. Щепкіна 
 
captcha