Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджів метро Нивки

Заправка картриджів метро Нивки

Оперативна заправка картриджів лазерних принтерів на метро Нивки тепер стала ще доступнішою. Компанія «Київ ІТ Сервіс» проводить заправку картриджів HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та інших торгових марок. Середня вартість заправки картриджів на метро Нивки становить від 149 грн. *
Щоб викликати майстра-заправника в офіс або додому, зайдіть на сайт kiev-itservice.com.ua, вкажіть своє ім'я та контактний телефон в простій формі і чекайте: протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші менеджери, щоб з’ясувати деталі.
Виїзд майстра є абсолютно безкоштовною послугою. Ви платите тільки за отримані послуги. Заправка картриджів в Києві (метро Нивки) від нашої фірми включає в себе не тільки заправку картриджа, а й діагностику, розбирання, чищення всіх компонентів від старого тонера, а також обов'язковий контроль і перевірку якості друку. Майстер моментально усуне всі неполадки, в разі їх виникнення. Ціни на заправку лазерних картриджів на метро Нивки визначаються індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі чинники та особливості.
captcha