Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів метро Берестейська

Заправка картриджів метро Берестейська

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів на метро Берестейська тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб з’ясувати всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги із заправки картриджів на метро Берестейська таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів на метро Берестейська - від 149 грн. * Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів на метро Берестейська персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто зазначити, що клієнт платить лише за надані нами послуги. Виїзд майстра в офіс або додому є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (метро Берестейська) складається з діагностики, розбирання й чищення картриджа від старого витратного матеріалу, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.
captcha