Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджів
метро Либідська
ЗАМОВИТИ
ВИБЕРІТЬ ІНШИЙ РАЙОН:
Заправка картриджів метро Академмістечко Заправка картриджів метро Арсенальна Заправка картриджів метро Берестейська Заправка картриджів метро Бориспільська Заправка картриджів метро Васильківська Заправка картриджів метро Вокзальна Заправка картриджів метро Видубичі Заправка картриджів метро Вирлиця Заправка картриджів метро Харківська Заправка картриджів метро Виставковий центр Заправка картриджів метро Героїв Дніпра Заправка картриджів метро Гідропарк Заправка картриджів метро Голосіївська Заправка картриджів метро Дарниця Заправка картриджів метро Палац Україна Заправка картриджів метро Палац Спорту Заправка картриджів метро Деміївська Заправка картриджів метро Дніпро Заправка картриджів метро Дорогожичі Заправка картриджів метро Дружби Народів Заправка картриджів метро Житомирська Заправка картриджів метро Золоті ворота Заправка картриджів метро Іподром Заправка картриджів метро Кловська Заправка картриджів метро Контрактова площа Заправка картриджів метро Червоний хутір Заправка картриджів метро Хрещатик Заправка картриджів метро Лівобережна Заправка картриджів метро Лісова Заправка картриджів метро Лук'янівська Заправка картриджів метро Либідська

Заправка картриджів метро Либідська

Фірма «Київ ІТ Сервіс» пропонує послуги з заправки картриджів на метро Либідська. Ми гарантуємо якість, оскільки у своїй діяльності наші майстри використовують тільки кращі і перевірені витратні матеріали від американських, китайських та корейських виробників.
 
Заправка картриджів лазерних принтерів на метро Либідська здійснюється оперативно - в день оформлення заявки. Щоб це зробити достатньо вписати в просту форму своє ім'я і номер телефону. Найближчим часом з вами зв'яжуться наші менеджери для уточнення необхідних деталей. Ми пропонуємо доступні ціни на заправку лазерних картриджів на метро Либідська. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому для розрахунку вартості послуги враховуємо головні чинники, які можуть вплинути на остаточну суму. Середня вартість заправки картриджів на метро Либідська складе від 249 грн. Варто зазначити, що виїзд майстра - це безкоштовна послуга. Клієнт сплачує лише за отримані послуги. Майстер обов'язково перевірить якість друку, а при виявленні будь-яких несправностей - негайно їх усуне.

Ознайомитися з цінами на заправку картриджів

 
Як відбувається заправка та відновлення картриджів?
1) ДОСТАВКА АБО ВИЇЗД МАЙСТРА
2) ДІАГНОСТИКА
3) ДРУК ТЕСТОВОЇ СТОРІНКИ
4) РОЗБОРКА
5) ПОВНЕ ЧИЩЕННЯ
6) ЗМАЩЕННЯ
7) ЧИЩЕННЯ АБО ЗАМІНА ФОТОБАРАБАНУ
8) ЧИЩЕННЯ АБО ЗАМІНА ЛЕЗА ОЧИЩЕННЯ
9) ЧИЩЕННЯ АБО ЗАМІНА ВПЗ
10) ЧИЩЕННЯ АБО ЗАМІНА МАГНІТНОГО ВАЛУ
11) ЧИЩЕННЯ АБО ЗАМІНА ЛЕЗА ДОЗУВАННЯ
12) ЗАПРАВКА Ч/Б
13) ЗАПРАВКА КОЛЬОРОВОГО
14) ЗВОРОТНІЙ ЗБІР
15) ЗАМІНА ЧИПУ (якщо потрібно)
16) ПРОШИВКА ПРИНТЕРА (якщо потрібно)
17) ОСТАТОЧНЕ ЧИЩЕННЯ
18) ДІАГНОСТИКА НА ПРИНТЕРІ
19) ДРУК СЕРІЇ ТЕСТОВИХ СТОРІНОК
20) УПАКОВКА (якщо потрібна зворотня доставка)
21) ПОВЕРНЕННЯ КЛІЄНТУ
Ви працюєте у вихідні та свята?

Намагаємося, але не завжди, іноді ми відпочиваємо :) Дзвоніть уточнюйте.

Ви укладаєте договір?

Так звичайно. Якщо Ви хочете укласти договір на заправку картриджів з ним можна ознайомитися тут.

Скільки коштує виїзд майстра на заправку?

Безкоштовно. Ми не беремо гроші за виїзд.

Ви працюєте з ПДВ?

Ні

Чому майстер приїжджає протягом цілого робочого дня, мені потрібно швидше?

Ми працюємо за схемою «один майстер - багато заявок». Простіше кажучи, крім Вашої заявки, він виконує ще й інші, адреси яких зосереджені в певних районах Києва або передмістя. Це означає, що майстер повинен протягом дня виконати не тільки Вашу заявку, але і ще ряд інших, що дозволяє нам виконати більшу кількість заявок невеликою кількістю професійних майстрів, знизити ціни на наші послуги і тримати їх на привабливому рівні. Зверніть увагу, як правило заявки виконуються майстрами день в день, зазвичай це протягом 3-х годин. І тільки за рідкісним винятком, деякі замовлення можуть бути перенесені, або прийняті диспетчером на наступний день.