Заправка картриджів метро Мінська

Заправка картриджів метро Мінська

Компанія «Київ ІТ Сервіс» - це швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів на метро Мінська. Ми заправляємо картриджі HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та інших торгових марок.
Щоб скористатися нашими послугами, варто відвідати сайт kiev-itservice.com.ua, заповнити просту форму, вказавши своє ім'я та контактний телефон. Протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші менеджери, щоб з’ясувати деталі. Виїзд майстра є повністю безкоштовною послугою, він прибуде на місце через 1-3 години після оформлення заявки. В середньому, заправка картриджів в Києві (метро Мінська) займає 15-20 хвилин.
Що стосується формування ціни на заправку лазерних картриджів на метро Мінська, в цьому випадку ми використовуємо індивідуальний підхід, враховуючи всі фактори, які можуть вплинути на вартість. Середня вартість заправки картриджів на метро Мінська складе від 149 грн. * Клієнт сплачує лише за надані послуги, в які входять: діагностика картриджа, його очищення, заправка, обов'язковий контроль і перевірка якості друку.
captcha