malware adware removal

Заправка картриджів у ТЦ Dream Town

Заправка картриджів ТЦ Dream Town

Якщо ви шукаєте якісні послуги із заправки картриджів в Торговому Центрі Dream Town за адресою - Оболонський пр., 1Б - сміливо звертайтеся в компанію «Київ ІТ Сервіс». Ми відповідально ставимося до роботи, тому наші майстри використовують у своїй діяльності тільки перевірені витратні матеріали американського, корейського та китайського виробництва.
Заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Dream Town включає в себе: діагностику, розбирання і чистку картриджа і його компонентів від залишків старого тонера, заправку картриджа, а також обов'язкову перевірку і контроль якості друку. Ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Dream Town складають від 79 грн. Сервіс-інженер виїжджає до вас в торговий центр безкоштовно, клієнт сплачує тільки за надані нами послуги. Наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів в ТЦ Dream Town персонально для кожного, враховуючи всі чинники, які можуть вплинути. Ми дбаємо про те, щоб клієнт не переплачував.
Нашими послугами можна скористатися  заповнивши просту заявку на сайті kiev-itservice.com.ua. Найближчим часом з вами вийдуть на зв'язок наші представники, щоб уточнити необхідну інформацію.
Спеціально для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (уточнюйте у свого майстра як її отримати)