malware adware removal

Заправка картриджів у ТЦ Макрос

Заправка картриджів ТЦ Макрос

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Макрос за адресою - Московський пр., 16-б тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб уточнити всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги із заправки картриджів в ТЦ Макрос таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Макрос - від 79 грн. Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів в ТЦ Макрос персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто відзначити, що клієнт платить тільки за надані нами послуги. Виїзд майстра в ТЦ є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (ТЦ Макрос) складається з діагностики, розбирання й чищення картриджа від старого порошку, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.
Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).