malware adware removal

Заправка картриджів у ТЦ Ритм

Заправка картриджів ТЦ Ритм

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів в ТЦ Ритм за адресою - Героїв Космосу, 4, тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб з’ясувати всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги з заправки картриджів в ТЦ Ритм таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Ритм - від 79 грн. Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів в ТЦ Ритм персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто зазначити, що клієнт сплачує лише за надані нами послуги. Виїзд майстра в ТЦ є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (ТЦ Ритм) складається з діагностики, розбирання й очищення картриджа від старого порошку, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.
Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).