💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів у ТЦ Альта Центр

Заправка картриджів ТЦ Альта Центр

Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає такий вид послуг, як заправка картриджів в Торговому ценрі Альта Центр за адресою - Басейна, 2. Для того щоб скористатися цією послугою варто зателефонувати  диспетчеру або замовити зворотний дзвінок на нашому сайті. Для оформлення заявки потрібно вказати модель друкувального пристрою або картриджа, його розташування (поверх торгового цента, номер торгової точки або назва магазину, інші орієнтири), контактний номер телефону, час роботи. Також, відвідавши наш сайт kiev-itservice.com.ua, ви можете самостійно заповнити форму-заявку на надання послуг. Найближчим часом наш співробітник з Вами зв'яжеться для уточнення деталей. Після оформлення заявки майстер буде у вас протягом 1-3 годин. Ми пропонуємо послуги із заправки картриджів в ТЦ Альта Центр таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін.
Зверніть увагу: для Вас ми працюємо у вихідні та святкові дні! Тепер немає необхідності  чекати нового робочого тижня або відриватися продавцеві від прилавку, або консультанту від покупця і везти картридж на заправку. Сама процедура заправки картриджів в Києві (ТЦ Альта Центр) займає всього 15-20 хвилин.
У нас найкращі ціни на заправку лазерних картриджів в ТЦ Альта Центр. Виїзд майстра - безкоштовний. Ви оплачуєте тільки ті роботи, які були виконані, а саме:
  • діагностика картриджа до заправки;
  • розбирання та очистка відпрацьованого тонера;
  • заправка перевіреним і сумісним тонером;
  • збирання;
  • перевірка і контроль якості друку.
Залежно від моделі та пристрою, вартість заправки картриджів в ТЦ Альта Центр в середньому становить 249 грн. Ми гарантуємо якість наданих нами послуг.
Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (як отримати знижку з’ясовуйте у свого майстра).
 

 

captcha